Акціонери заводу технічного вуглецю знову не зібралися

24.10.2009, 15:30 Просмотров: 1 667

Позачергові загальні збори акціонерів Кременчуцького заводу технічного вуглецю не відбулися через відсутність кворуму..

Як повідомила журналістам голова мандатної комісії Людмила Рубцова, не зареєструвався жоден акціонер підприємства. За її словами, збори було ініційовано акціонерами, які мають більше 10%. Як уточнив директор підприємства В’ячеслав Яворський, цими акціонерами є підприємства, підконтрольні Костянтину Жеваго – ХК «КрАЗ» і ВАТ «Кременчуцький м’ясокомбінат».

Акціонер Мирослав Балдіс, що представляє іншу групу акціонерів, яка сконсолідувала близько 50% акцій, відзначив, що їм не вдалося дійти згоди з іншими акціонерами.

– Вони ініціювали зібрання і внесли питання до порядку денного про зміну наглядової ради, дирекції підприємства. Менеджмент в період кризи дає позитивні результати, навіщо ставити питання зі зміни дирекції, якщо вона працює сьогодні добре? Щоб привести сюди Стахановський завод, який отримав збитки? Може краще ставити питання щодо інвестування, розширення ринку збуту, це треба обговорювати, – сказав пан Балдіс. Нагадаємо, акціонери підприємства не можуть провести збори з травня 2005 року.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2009/10/24/akcioneri_7995.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх