Робота «дістане» вас по телефону

17.08.2007, 12:08 Просмотров: 1 450

Якщо у вас удома незабаром пролунає телефонний дзвінок і невідомий голос пропонуватиме вакансії на роботу, не лякайтесь. Це нова послуга від центру зайнятості. Запрацює така автоматизована система у другому півріччі, пояснює заступник начальника центру зайнятості Людмила Кузнєцова. «Це буде зроблено для того аби ефективніше інформувати людей, що шукають роботу про  вільні робочі місця», – зазначає вона.

Якщо у вас удома незабаром пролунає телефонний дзвінок і невідомий голос пропонуватиме вакансії на роботу, не лякайтесь. Це нова послуга від центру зайнятості. Запрацює така автоматизована система у другому півріччі, пояснює заступник начальника центру зайнятості Людмила Кузнєцова. «Це буде зроблено для того аби ефективніше інформувати людей, що шукають роботу про  вільні робочі місця», – зазначає вона. Щоб скористатись такою послугою, потрібно буде залишити свій домашній номер телефону у центрі зайнятості. Коли з’явиться прийнятна вакансія, вам автоматично надішлють голосове повідомлення. У ньому буде зазначено, де і яку роботу вам пропонують, а також контактний номер телефону. Якщо вас не буде вдома і ви не візьмете слухавку, дзвінок повториться. «Необхідне устаткування у нас встановлено вже давно, чекаємо лише наказу згори», – каже пані Кузнєцова.
Щодо мобільних телефонів, то їх поки що залишили поза увагою. Раніше розроблялась система розсилки sms-повідомлень з інформацією про вільні вакансії, але чи запрацює ця послугу наразі невідомо.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2007/08/17/6594.html -->
 

Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх