Колісний завод визначили кращим в СНД

17.05.2007, 19:05 Просмотров: 1 532

Колісний завод отримав  нагороду - "Зірка Співдружності", яка є знаком пошани Міжнародної Ділової Ради Міжнародного саміту "Кращі компанії СНД". Як повідомляють у прес-службі підприємства, така відзнака саміту, що  проходив наприкінці квітня у Москві, вручалася вперше як найвище визнання соціально-економічних досягнень підприємств на території СНД. 
Нагадаємо, що  перший золотий приз міжнародного клубу промисловців "За краще торгове ім'я!" колісному заводу вручили в 1995 році у Мадриді. Вагомі нагороди підприємство отримало  у Національних конкурсах "Золоті торгові марки" та "Сто кращих товарів України".

Колісний завод отримав  нагороду - 'Зірка Співдружності', яка є знаком пошани Міжнародної Ділової Ради Міжнародного саміту 'Кращі компанії СНД'. Як повідомляють у прес-службі підприємства, така відзнака саміту, що  проходив наприкінці квітня у Москві, вручалася вперше як найвище визнання соціально-економічних досягнень підприємств на території СНД. 
Нагадаємо, що  перший золотий приз міжнародного клубу промисловців 'За краще торгове ім'я!' колісному заводу вручили в 1995 році у Мадриді. Вагомі нагороди підприємство отримало  у Національних конкурсах 'Золоті торгові марки' та 'Сто кращих товарів України'. Також його було відзначено почесним призом «Євромаркет».<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2007/05/17/5745.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх