Кременчужанам покажуть міні-автосалон SIA`2005

3.06.2005, 15:06 Просмотров: 1 214

Одну з кращих експозицій Київського автосалону SIA`2005 - експозицію новинок техніки ХК “АвтоКрАЗ” відтепер побачать і кременчужани. Як повідомила прес-секретар холдингу Наталя Орел, автомобілі, що виставлялися в українській столиці, де компанія отримала диплом “За кращу експозицію нових модифікацій вантажних автомобілів автосалону SIA`2005" відтепер будуть виставлені на площі Перемоги в Кременчуці.
Тож холдингова компанія “АвтоКрАЗ” запрошує всіх бажаючих 5 червня, о 10-ій годині, на площу Перемоги, де на них чекатимуть не лише сучасні вантажівки, виготовлені Кременчуцьким автозаводом, а й культурно-розважальна програма та святковий феєрверк.
.

Одну з кращих експозицій Київського автосалону SIA`2005 - експозицію новинок техніки ХК “АвтоКрАЗ” відтепер побачать і кременчужани. Як повідомила прес-секретар холдингу Наталя Орел, автомобілі, що виставлялися в українській столиці, де компанія отримала диплом “За кращу експозицію нових модифікацій вантажних автомобілів автосалону SIA`2005' відтепер будуть виставлені на площі Перемоги в Кременчуці.
Тож холдингова компанія “АвтоКрАЗ” запрошує всіх бажаючих 5 червня, о 10-ій годині, на площу Перемоги, де на них чекатимуть не лише сучасні вантажівки, виготовлені Кременчуцьким автозаводом, а й культурно-розважальна програма та святковий феєрверк.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/06/03/573.html -->
 

Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх