У першому кварталі 2007 року Крюківський вагонобудівний завод створить плацкартний вагон

29.12.2006, 11:12 Просмотров: 1 306

ВАТ " Крюківський вагонобудівний завод " (Кременчук, Полтавської обл.) у першому кварталі 2007 року створить плацкартний вагон. Про це заявив голова наглядацької ради підприємства Володимир Приходько. За його словами, раніше керівництво "Укрзалізниці" розглядало плацкартний вагон, як вагон застарілого типу й у зв'язку із цим у модельному ряді вагонобудівного заводу він не значився.

ВАТ ' Крюківський вагонобудівний завод ' (Кременчук, Полтавської обл.) у першому кварталі 2007 року створить плацкартний вагон. Про це заявив голова наглядацької ради підприємства Володимир Приходько. За його словами, раніше керівництво 'Укрзалізниці' розглядало плацкартний вагон, як вагон застарілого типу й у зв'язку із цим у модельному ряді вагонобудівного заводу він не значився. 'Минулого тижня 'Укрзалізниця' заявила, що вона готова їх купувати. Ми відразу виставили свої пропозиції . Ми створимо в першому кварталі плацкартний вагон, у другому його випробуємо і з першого липня будемо готові поставляти його',- сказав Володимир Приходько.
На підприємстві повідомили, що новий плацкартний вагон буде створюватися на базі десятикупейного модуля. У ньому не буде бокових полиць. Купе буде відкритим із шістьма полками. Кількість місць у вагоні буде -60. Вагон буде обладнаний вакуумним туалетом, кондиціонером.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/12/29/4151.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх