У Кременчуці планують збудувати новий газопровід

20.07.2006, 12:07 Просмотров: 931

Про це повідомив начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Тарас Ткаченко. Рішення про початок проектних робіт з його будівництва вже прийнято. Газорозподільчу (ГЗС) станцію планують зробити в селищі Пустовітове, а газопровід пролягатиме до лівобережної частини міста. Головний інженер “Кременчукгаз” Павло Сніжко каже, що це дозволить нормалізувати роботу системи.

Про це повідомив начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Тарас Ткаченко. Рішення про початок проектних робіт з його будівництва вже прийнято. Газорозподільчу (ГЗС) станцію планують зробити в селищі Пустовітове, а газопровід пролягатиме до лівобережної частини міста. Головний інженер “Кременчукгаз” Павло Сніжко каже, що це дозволить нормалізувати роботу системи. Питання фінансування цих робіт поки що не вирішено. За підрахунками фахівців на ГЗС потрібно буде витратити близько 12 мільйонів гривень. Суму, у яку може обійтись газопровід, поки що не називають.
Зараз місто отримує газ з газопроводу, що був побудований наприкінці 60-х років.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/07/20/3032.html -->
 

Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх