Торгувати вагонами заважає Китай

8.06.2006, 17:06 Просмотров: 874

Крюків’яни були б не проти продавати Ірану свою продукцію: ескалатори, пасажирські вагони і вагони метро. Тим більше, що зараз у семи містах Ірану будується метрополітен. Але тут на заваді вагонобудівникам стоїть Китай. “Минулого року Китай поставив туди вагони за демпінговою ціною.

Крюків’яни були б не проти продавати Ірану свою продукцію: ескалатори, пасажирські вагони і вагони метро. Тим більше, що зараз у семи містах Ірану будується метрополітен. Але тут на заваді вагонобудівникам стоїть Китай. “Минулого року Китай поставив туди вагони за демпінговою ціною. Жодне з підприємств СНД не змогло б скласти їм конкуренцію. Китайці завжди аби просунутися на ринок демпінгують”, – каже голова наглядової ради Кременчуцького вагонобудівного заводу Володимир Приходько. Уряд Китаю дозволяє своїм підприємствам працювати навіть у збиток, аби просунутися на ринок, а наша держава не підтримує експортерів, кажуть вагонобудівники.
Щоправда держава визначила наше підприємство як єдине в Україні, що реалізовує державну програму розвитку метрополітену. Вже наступного року крюків’яни готуються показати українцям дослідний зразок складу метро з приводом перемінного струму.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/06/08/2814.html -->
 

Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх