Прибуток обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо" в 2004 році склав 280 тис.грн. при рівні рентабельності майже 7%

15.04.2005, 12:04 Просмотров: 1 624

Про це повідомила прес-служба облради.
За їх даними, від стабільності роботи обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо" залежить забезпеченість вугіллям понад 140 тис. приватних домогосподарств, опалення ряду сільських об'єктів соцкультпобуту та освітніх закладів. Констатовано, що за підсумками минулорічної роботи реальний прибуток підприємства склав понад 280 тис.

Про це повідомила прес-служба облради.
За їх даними, від стабільності роботи обласного комунального виробничо-комерційного підприємства 'Полтавапаливо' залежить забезпеченість вугіллям понад 140 тис. приватних домогосподарств, опалення ряду сільських об'єктів соцкультпобуту та освітніх закладів. Констатовано, що за підсумками минулорічної роботи реальний прибуток підприємства склав понад 280 тис.грн. при рівні рентабельності майже 7%. Ціни на паливо встановлено нижче від аналогічних у сусідніх регіонах. Накопичено й стратегічний запас сировини у кількості 20 тис. тонн.

 <!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/04/15/266.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх