КрАЗ забезпечить Київ «швидкою допомогою»

27.04.2006, 18:04 Просмотров: 801

КрАЗ забезпечить Київ «швидкою допомогою»Холдингова компанія "АВТОКрАЗ" незабаром планує поставити у Київ 30 автомобілів "Корсан", обладнаних під машини “швидкої медичної допомоги”. Про це “Телеграфу” повідомив директор торгового дому "АвтоКрАЗ" Микола Ляпун. За його словами, "Корсани"-економічно вигідні машини, що їздять на дизельному паливі, мають надійну коробку передач і маневреність. "Перші 30 машин передамо Київській міській державній адміністрації.

КрАЗ забезпечить Київ «швидкою допомогою»

Подпись- По дорогам Києва хворих возитимуть в кременчуцьких “Корсанах”
Фото: Дмитрий Бабец

Холдингова компанія 'АВТОКрАЗ' незабаром планує поставити у Київ 30 автомобілів 'Корсан', обладнаних під машини “швидкої медичної допомоги”. Про це “Телеграфу” повідомив директор торгового дому 'АвтоКрАЗ' Микола Ляпун. За його словами, 'Корсани'-економічно вигідні машини, що їздять на дизельному паливі, мають надійну коробку передач і маневреність. 'Перші 30 машин передамо Київській міській державній адміністрації. Вони там поїздять, попрацюють, може, потім ще закуплять наші автомобілі',- сказав Микола Ляпун.
Вартість мікроавтобуса 'Корсан' до 100 тис. грн, а устаткування для машин “швидкої допомоги” обходиться майже в 70 тис. грн.
Усього з початку виробництва на КрАЗі 'Корсанів' завод продав більш 70 мікроавтобусів.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/04/27/2585.html -->
 

Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх