1

Завдяки системній роботі Полтавської митниці за шысть місяців цього року до державного бюджету перераховано 168,5 млн. грн.

10.08.2005, 11:08 Переглядів: 2 962

Завдяки системній роботі Полтавської митниці за шысть місяців цього року до державного бюджету перераховано 168,5 млн. грн., що на 42,4 млн. грн.

Завдяки системній роботі Полтавської митниці за шысть місяців цього року до державного бюджету перераховано 168,5 млн. грн., що на 42,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Полтавської митниці Ігор Леончиков. За його словами, наразі оформлення вантажів проводиться за принципом „єдиного вікна”, коли декларант митну декларацію та необхідні документи подає одній посадовій особі. Це нововведення дозволило скоротити кількість підрозділів, задіяних у митному оформленні, та скоротити процедуру у 2 рази.
Ще один із важливих напрямків роботи митниці, за словами Ігоря Леончикова  − боротьба з контрабандою та порушенням митних правил. За першими підсумками реалізації державної програми „Контрабанді − стоп” на 2005-2006 рр. спільно з правоохоронними органами проведено 12 оперативно-пошукових заходів та спеціальну митну операцію. Цьогоріч у рамках реалізації міжгалузевої програми “Контрабанді − стоп!” виявлено порушень митних правил на суму 910 тис. грн.
Для довідки. Структура митної служби у Полтавській області складається із митного поста у Кременчуці, відділу митного оформлення „Комсомольськ на Дніпрі” у Комсомольську, секторів митного оформлення у Гадячі та Миргороді.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/08/10/1010.html -->
 
Автор: bulashev
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх