Скандал навколо сина Ющенка

28.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 675
Журналісти з'ясували, що син Президента Віктора Ющенка їздить на машині вартістю більше 130 тисяч євро. 19-річний Андрій є частим гостем дорогих київських ресторанів і клубів. І все це - не чутки, а перевірені факти, які відзняли на фотокамеру журналісти «Української правди»..
Андрій Ющенко сідає за кермо BMW М6. Ресторан Фелліні, вулиця Городецького

Мешканці вулиці Лютеранської, що поруч з Банковою, переповідають один одному історії, як син Президента щодня приїжджає до одного з будинків і, на їх думку, не зовсім гарно поводиться. Наприклад, розганяється до 100 кілометрів на цій майже пішохідній вулиці, стає на зустрічну смугу руху, блокуючи іншим машинам простір. Про це написало інтернет-видання 'Українська правда'. Завдяки журналістам цього видання стала надбанням громадськості і інформація про автомобілі, якими користується син вождя революції.
Так, за даними 'УП', раніше Андрія Ющенка бачили за кермом одіозного джипа-кубика 'Мерседес'. Однак потім все частіше він став з'являтися на машині Мерседес CLS 500. Машина не дешева – коштує понад 90 тисяч доларів – але дуже гарна, спортивна... Втім, як згодом з'ясувалося, належить це транспортне диво дівчині Андрія Ющенка Ганні Павлович, яка мешкає в будинку на Лютеранській, 24. Проте кілька останніх тижнів 19-річного сина Президента бачать уже за кермом BMW М6 з чеськими номерами CZ3U1 0401. Базова модель BMW M6 коштує у київських салонах 133 тисячі євро, і такі авто привозять винятково на замовлення. Відомо, що така машина у Києві одна.
Андрія на новому BMW бачили під вікнами найдорожчих київських ресторанів 'Фелліні' і 'Декаданс'. У першому відпочивають футболісти київського 'Динамо', у другому - діти багатих батьків. Андрій Ющенко, син Президента від першого шлюбу і студент третього курсу київського Інституту міжнародних відносин, успішно вписався в обидві компанії. В 'Декадансі' Андрій буває майже щовихідних, коли ресторан перетворюється у закритий элітний клуб. Розповідають, що син Президента замовляє французьке шампанське по 1000 євро за пляшку і залишає 300 доларів на чай. Інші люди розповідають, як нещодавно бачили Андрія Ющенка у клубі 'Ібіца' в Одесі. За своє замовлення він розрахувався сімома купюрами по сто доларів.

BMW М6 – автомобіль-мрія... Високообертовий атмосферний десятициліндровий двигун V10 потужністю 500 кінських сил забезпечує захоплюючий дух розгін. Семишвидкісна коробка перемикання передач SMG Drivelogic сконструйована на зразок гоночних авто Формули-1.

Андрій – прихильник дорогої техніки. Відомо, наприклад, що мобільний телефон у нього фірми Vertu. Чоловіча модель коштує від 4 850 до 35 000 євро. Такі трубки в Києві зустрічаються хіба що у гравців 'Динамо', з якими Андрій бачиться у 'Фелліні'. На відміну від доньки Тимошенко, син Ющенка ходить з приватною охороною, яка не підпускає до нього журналістів.
У відповідь на публікації прес-служба Президента розповсюдила заяву Андрія: 'Того вечора (коли Ющенко був сфотографований біля авто – ред.) я збирався у кіно (кінотеатр 'Україна' знаходиться в одному приміщенні з рестораном 'Фелліні' – ред.). Машина, на якій я приїхав, належить моєму приятелю. Його прізвище з етичних міркувань і без його згоди я називати не буду.
Щодо охорони, то ще під час виборчої кампанії мої рідні зі зрозумілих причин прийняли рішення найняти охоронців з приватної структури. Послуги охоронній фірмі сплачує родина. (Я вношу сюди свій внесок). Признатися, бути сином політика – велика відповідальність і великий іспит. Особливо, якщо мова йде про сина президента. Я поважаю право журналістів на інформацію і розумію їхню особливу увагу до дітей політиків. З іншого боку, я б хотів, аби журналісти з розумінням ставилися до мого права на приватне життя. Я не є політиком і, чесно кажучи, не завжди готовий виставляти своє особисте життя для загальних пересудів.

Телефон фірми Vertu, яким ніби-то користується син Президента, - штука особлива. З допомогою такого ж спілкуються Мадонна і Джон Траволта. А ще - арабські шейхи. При цьому нічим особливим телефон не відрізняється. Багатьох корисних функцій у ньому немає,

Я навчаюся і паралельно вже кілька років працюю в одній комерційній фірмі, намагаюся бути фінансово незалежним. У мене немає автопарків, але на самостійне життя я собі заробляю. Щодо авто, то, як особистий, я використовую автомобіль, що належить моїй матері'.
Проте ця офіційна відповідь не лише не зупинила скандал, а навпаки, підлила масла у вогонь. Бо якщо вірити словам Ющенка-молодшого, то він керує авто, порушуючи українські закони. Судіть самі. На BMW – чеські номери. Тобто автомобіль не розмитнений. Як на ньому їздить син Віктора Ющенка, незрозуміло. Адже куплене українським громадянином авто треба розмитнити протягом десяти днів. Якщо власник авто іноземець, то про ніяку довіреність на право водіння мова взагалі не йде. Згідно з українськими законами, Ющенко не має права знаходитись за кермом без власника машини. А у машині бачили лише Андрія та його дівчину.
Цього тижня українські телеканали показали будинок, у якому живе син Президента. Його помешкання знаходиться на п'ятому поверсі, у щойно збудованому пентхаусі на вулиці Дарвіна у центральній частині Києва. Мешканці розповідають, що загальна площа квартири 600 квадратних метрів. Середня вартість одного кв.м. житла тут – 4,5 тисячі гривень. Всього у пентхаузі чотири квартири.
Біля будинку – приватна стоянка. На ній – кілька машин. З-поміж інших – славнозвісний «Бумер». Чеські номери, щоправда, кудись зникли. До оселі зайти з камерою майже неможливо. Є охоронець. Всередину не пускає, але дещо розповідає. Тижнів зо два тому, каже він, перевозили речі. А найближчим часом, подейкують, на Дарвіна, у під’їзді збудують окремий ліфт.

Що сказав Президент

Син Президента, Андрій Ющенко, автомобіль орендує. Він сам заробляє на оренду ексклюзивного автомобіля та приватну охорону. Про це заявив Президент на прес-конференції у понеділок.

Президент не церемонився у висловлюваннях, обізвавши журналіста, який писав матеріал кіллером та припустивши, що скандал навколо його сина має замовний характер.
'Телефон подарував сину друг, якого ви знаєте, але я не хочу його ім'я називать. Це людина, яка знана, молода, успішна. На щастя чи на жаль, вони є друзями. Доходи моєї родини, вірніше фінансові активи моєї родини, - декілька мільйонів гривень. Ви це знаєте. Вони зафіксовані в деклараціях. Моя родина не тільки мої операції може оплатити, а й деякі послуги своїм дітям. Андрій - це такий же громадянин, як і ви. Він хоче мати приватне життя. Я сину сказав: 'Син, я тобі можу однією порадою тільки твою душу змягчити, от учись себе захищати. Рахунок, підніми, з ресторану рахунок, скільки вас сиділо чоловік, що ви їли, що ви пили. Перед мордою того журналіста постав цей рахунок, а потім піди в суд', – заявив Президент.
Ще Президент додав, що закликав сина той телефон 'викинути до бісової матері'. 'Я знаю, що це він зробить', - сказав Ющенко. 'Хто знає мого сина, той підтвердить, що він гарно вихований, моральний, духовний, глибоко віруючий', - завірив Ющенко. Президент також сказав, що був попереджений про підготовку такого матеріалу, який компрометує його. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх