Травматологи ризикують на робочому місці

21.07.2005, 14:07 Просмотров: 1 004
Про те, що побито завідувача травматологічним відділенням Миколу Величка, ми дізналися від його колеги Сергія Кучмія, який прийшов до редакції. Сам Микола Васильович підтвердив по телефону цю інформацію, сказав, що готується до операції на розірваному біцепсі правої руки..

Як повідомив старший дільничний Автозаводського РВВС Юрій Коваль, 13 липня в кабінеті травматолога колісного заводу (Микола Величко працює там за сумісництвом в медсанчастині) один із працівників, незадоволений своїм діагнозом, виказував претензії лікарю. Мовляв, у мене точно перелом, треба зробити ще один знімок, треба – гіпс, треба лікарняний... Пан Величко, який вже зробив призначення, не став їх змінювати. Тоді чоловік накинувся на лікаря і вдарив його кулаком у руку. Коли намірився вдарити вдруге, втрутилася медсестра, якій дісталося теж.
Тоді викликали міліцію.
Знають про цей випадок у третій лікарні. Про потерпілого відгукуються дуже тепло. Кажуть, що таких висококваліфікованих фахівців мало. Кажуть, що навіть обхід по палатах він проводить на півгодини довше, ніж інші: уважно вислухає кожного хворого, завжди присяде поряд, поправить подушку.
У міліції повідомили, що у відношенні нападника буде порушено кримінальну справу за статею 122 Карного кодексу – умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості, що спричинили розлад здоров’я.
Операцію Величку зробили у вівторок 19 липня за участю полтавських колег, які виявили бажання допомогти. Лікарі кажуть, що вона пройшла нормально і сподіваються, що обійдеться без ускладнень. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх