“Рибальське щастя”. У краєзнавчому музеї – виставка карикатур

15.07.2005, 12:07 Просмотров: 1 939
Хочете підняти свій настрій? Тоді відправляйтесь до краєзнавчого музею. Саме там відкрилася нова виставка “Рибальське щастя “, присвячена Дню рибалки.
Автор виставки “Рибальське щастя” Петро Потапенко – заслужений філателіст України

Хочете підняти свій настрій? Тоді відправляйтесь до краєзнавчого музею. Саме там відкрилася нова виставка “Рибальське щастя “, присвячена Дню рибалки. Її автор Петро Потапенко надав для неї десятки вирізок із газет та журналів радянських часів, які зайняли кілька стендів у фойе музею. Петро Сергійович вважає, що той по справжньому збагачується, хто ділиться своїми надбаннями. Все це - карикатури на тему рибалки: і про ставлення дружин до захоплення чоловіків, і про забрудненість екології, актуальне зараз як ніколи, і про байки самих рибалок, якими вони відомі усюди.
Збирати карикатури затятий рибалка почав ще 1964 року. В його колекції є й наклейки на сірникові коробки, і листівки. Є карикатури й про зимову рибалку. Але автор презентував лише літню. Головне, що всі малюнки викликають посмішки, а подекуди й регіт відвідувачів. Стиль малюнків навіває спогади про колишні гумористичні журнали “Перець” та “Крокодил”. А ось жарти вельми влучні. Принаймні, здається, справжні рибалки, чи ті, хто з ними спілкується, впізнають себе у десятках мініатюрних зображень.

“Из-за угла...”

'Уцекай, в подворотне нас ждет мониак, хочет нас посадить на крючок”

- Ось так сидиш і весь день відпочиваєш.

- Значить, сусід ще не повернувся з риболовлі...

“Мужик, ты слишком резко-то не подсекай, а то у меня уши закладывает!” 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх