Богатирські ігри на площі Перемоги

10.06.2005, 09:06 Просмотров: 1 199
Минула субота була спекотною, і численні глядачі, що зібралися на площі Перемоги, аби подивитися на змагання українських багатирів, лише співчували атлетам. Останні перетягувати чотиритонний мікроавтобус “Корсан”, бігали з 260-кілограмовими гирями, штовхали перед собою тачку з тракторними шинами, загальна вага яких сягала 800 кг. А також перетягували 12-тонну вантажівку КрАЗ. Рефері змагань виступив найсильніший чоловік України Василь Вірастюк.
Найсильніші люди України тягали кременчуцькі авто
Фото: Дмитрий Бабец

Найсильнійші люди України минулої суботи завітали до Кременчука, аби взяти участь в турнірі богатирів, який проводила холдингова компанія “АвтоКрАЗ”. Близько 16-ої години богатирі зібралися на площі Перемоги, де на них чекала велика кількість прихильників. Кременчуцька молодь осідлала навіть виставкові експонати – самі вантажівки.
Шоу почалося з невеличкого конфузу. Сцепка між двома мікроавтобусами  “Корсан” не витримала і до фінішу спортсмен дотягнув лише один мікроавтобус. Вихід із неприємної ситуації знайшов рефері змагань Василь Вірастюк – найсильніша людина країни. Аби вирівняти вагу двох автобусів, він посадив у “Корсан” з 10-15 дівчат. По черзі атлети, впираючись ногами у закріплений на асфальті бордюр, тягнули за канат до якого було прикріплено мікроавтобус та зрушували авто з місця. Потім, утримуючи темп, тягнули його на відстань 20 метрів. Найтяжче було тим спортсменам, які пригальмовували: авто зупинялося і, щоб зрушити його з місця, треба було докласти неймовірних зусиль.
Виконуючи другу вправу – перевезення з місця на місце тачки завантаженої чотирма шинами вагою по 180 кілограмів, спортсмени ще раз переконали кременчужан у своїй міці – згодом ці ж самі тачки ледве перевезли у інше місце четверо спортивного виду асистентів. Не менший інтерес глядачів викликала і третя вправа – перевертання величезного за діаметром колеса.
Після трьох тяжких вправ, спортсмени з легкістю виконали четверту – пробігли з двома 130-кілограмовими гирями. Проблеми виникли з останньою вправою. КрАЗ, який атлети мали рушити з місця і протягнути на відстань 15-ти метрів, ніяк не хотів піддаватися першому спортсмену. Аби врятувати доволі пікантну ситуацію, поборотися з вантажівкою вирішив сам Вірастюк. Не дивлячись на перенесену з місяць тому операцію на біцепсі, він змусив автомобіль підкоритися йому. Згодом вантажівка рушила і під натиском інших багатирів. За підсумками всіх виконаних вправ переможцем турніру став харківянин Роман Новик. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх