Що принесе груднева весна?

23.12.2006, 14:12 Просмотров: 1 012
Останнього тижня у Кременчук завітала весна – сонечко сяє і гріє горобчиків у кущах, на бузку з’являється листя, хтось із дач досі привозить редиску, а в декого квітнуть троянди.
На багатьох деревах у Кременчуку бруньки вже готові «вибухнути»

Останнього тижня у Кременчук завітала весна – сонечко сяє і гріє горобчиків у кущах, на бузку з’являється листя, хтось із дач досі привозить редиску, а в декого квітнуть троянди. А що казати про картоплю та цибулю, якими завбачливі господарі завалили всі комори? Вона масово проростає, тому в раціоні зараз переважають страви саме з цих продуктів.
Романтичний весняний настрій може зіпсувати також прогноз спеціаліста щодо наслідків грудневого потепління. «Ця «весна» дуже погано відіб’ється на рослинах, – каже директор ВАТ «Квіти Кременчука» Іван Олійник. – Бруньки просто попримерзають, а це вплине на цвітіння всіх плодових дерев та, відповідно, на врожаї з них. В озимих культур, що зеленіють зараз на полях, та сама проблема – від різких змін температур майбутній урожай лише втрачає в обсягах». А це, звісно, гарний привід підняти ціни.
 Щоб хоч якось захистити від примх погоди своє власне садове господарство спеціаліст радить накрити дерева плівкою, якщо є можливість, а троянди знову обрізати та засипати повністю землею. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх