Знайти роботу можна, не встаючи з дивана

21.09.2006, 19:09 Просмотров: 950
Але якщо вам ліньки ходити у пошуках роботи, то можна знайти роботу не міняючи положення живота та сідниць, безкоштовно зателефонувавши за номером 8-800-50-50-600. Його започаткувала у Києві державна служба зайнятості. Після з’єднання можна почути привітання та пояснення куди ви «потрапили» і чим тут вам можуть допомогти. Як і в меню мобільного оператора, автовідповідач підкаже яку кнопку на телефоні треба натиснути, щоб дізнатися про існуючі вакансії та як внести свої дані до інформаційної бази (вік, місце проживання, стаж роботи, де й ким бажаєте працювати).

Але якщо вам ліньки ходити у пошуках роботи, то можна знайти роботу не міняючи положення живота та сідниць, безкоштовно зателефонувавши за номером 8-800-50-50-600. Його започаткувала у Києві державна служба зайнятості. Після з’єднання можна почути привітання та пояснення куди ви «потрапили» і чим тут вам можуть допомогти. Як і в меню мобільного оператора, автовідповідач підкаже яку кнопку на телефоні треба натиснути, щоб дізнатися про існуючі вакансії та як внести свої дані до інформаційної бази (вік, місце проживання, стаж роботи, де й ким бажаєте працювати). За допомогою цієї системи можна отримати роботу у будь-якому куточку України. Якщо ж зрозуміти, що каже автовідповідач, не вдасться, то можна поговорити з „живою людиною” – оператором-консультантом, який зрозуміліше пояснить що до чого.
Підприємці також можуть зателефонувати за цим номером і повідомити про вільні вакансії. Їх буде „забито” до вже існуючої інформаційної бази. „Система порівнює наявні вакансії з резюме шукачів і повідомляє, якщо бажання людини співпадають з пропозиціями. Після внесення даних, шукачам та роботодавцям просто залишається чекати на дзвінок”, – підсумувала інформацію „Телеграфу” „жива людина”  Наталія Сасин. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх