Як вирішити проблему ЖЕПів?

8.04.2005, 11:04 Просмотров: 1 138
Опитування "Телеграфа".

Любов Василівна, пенсіонерка:

Мені треба було замінити кран у ванній, мені у ЖЕПі сказали, що за установку треба заплатити 27 гривень. Бачок на унітазі замінити – 20 гривень. Я відмовилася від послуг жеківців. Заплатили приватному сантехніку за все 30 гривень. Зараз у мене тече вода з крану на кухні, але я не викликаю сантехніка, тому що в мене немає грошей за це заплатити ЖЕПу. Я вважаю, що це питання треба вирішувати на рівні міста. Треба, щоб жеківці за гроші, які ми їм платимо як квартплату, не лише за викликами у квартири з’являлися, а приходили з профілактичним оглядом. Аби люди потім зайві гроші не платили. Можливо, навіть було б краще, якби це був приватний ЖЕП. З них хоч за роботу можна було б спитати.

Валерій Вікторович, інженер:

Я вважаю, що ЖЕП мало виконує поточних ремонтів. Про капітальні зараз і говорити не варто. У нашому домі ремонту не було років п’ятнадцять. Можливо, варто створити певну структуру, навіть, приватну, яка виконуватиме ремонті роботи. А ЖЕПу нехай залишиться прибирання територій, під’їздів. Схему розрахунків треба продумати спеціалістам. А самим ЖЕПам варто звернути увагу на свої робочі руки. На стільки мені доводилося стикатися з ЖЕПами, то робочих там не вистачає.

Світлана, домогосподарка:

У нас дуже добре прибирає двірник. А ремонти ми робимо власними силами. Під’їзд у жахливому стані. Я розумію, що це повинен робити ЖЕП, але від  них не дочекаєшся. У їх роботі дуже багато треба всього змінювати. Я, можливо, навіть хотіла б обслуговуватися у приватній структурі, буде чистота і порядок, буде зрозуміло, за що доводиться платити. А так мені просто жаль грошей. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх