Все, як у справжньому бою...

17.11.2005, 17:11 Просмотров: 1 080
Вже стало доброю традицією щороку проводити турнір з пейнтболу між учнями Полтавського обласного ліцею з посиленою військовою і фізичною підготовкою.

Вже стало доброю традицією щороку проводити турнір з пейнтболу між учнями  Полтавського обласного ліцею з посиленою військовою і фізичною підготовкою. Цієї суботи, 12 листопада, команда першого курсу „воювала” проти другого. Витрати по проведенню турніру взяли на себе „ТелеграфЪ” і пейнтбольний клуб „Сталкер”. Один з ліцеїстів, як він сам представився, Сєрий (на фото другий справа), каже, що гра вдалася. „От патронів би побільше”, - жалкує курсант. До речі, він з сім’ї військових, приїхав навчатися до ліцею з Сімферополя. В цей же навчальний заклад наступного року мріє вступити його сестричка.

Все було, як у справжньому бою – руїни занедбаних корівників, осіння мряка і звуки пострілів

В результаті гору взяв досвід - перемога дісталася ліцеїстам другого курсу. Підполковник Володимир Поляков каже, що цей турнір є винятковою можливістю для хлопців відпрацювати на практиці все, що вони встигли вивчити з теорії. Грати запрошують тільки найкращих ліцеїстів. Сам же пан підполковник періодично підкидав під ноги бійцям петарди і жалкував, що під рукою немає димової шашки. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх