«Кубок міського голови». Танцювальний марафон довжиною в 13 годин

25.03.2005, 13:03 Просмотров: 2 120
19 березня у Кременчуці відбувся Відкритий всеукраїнський турнір зі спортивних танців на «Кубок міського голови»..

27 танцювальних клубів із п’ятнадцяти міст України змагалися на сцені міського Палацу культури за «Кубок міського голови». За іронією долі сам міський голова Микола Глухов був того дня у терміновому відрядженні. Замість нього в урочистостях брала участь заступник мера Ганна Пугасєй. На змаганнях були представлені танцювальні пари із чотирьох всеукраїнських організацій. Організатори кажуть, що запрошували всі кременчуцькі клуби (а їх у нас немало), однак участь взяли лише три - «Астра» (ПК ім.І.Котлова), «Вікторія» (МПК), «Дует» (ПК «Нафтохімік»).
Спеціально для турніру сцену вистелили паркетом. Виступи судили висококваліфіковані судді, а професійна комп’ютерна бригада виводила на монітор підсумки оцінювання.
Раптове відключення світла у Палаці культури ледь не зіпсувало це свято танцю, однак за годину електрики все владнали і юні спортсмени продовжили свої змагання, які тривали з дев’ятої ранку до десятої вечора.

Фото: Дмитрий Бабец

Хвилювання перед виступом. Так звані «починашки» за мить стануть на свій перший «паркет», де необхідно лише одне – виграти!

Фото: Дмитрий Бабец

Луганський «стандарт». В европейській програмі гості показували значні результати. Принаймні глядачі аплодували із захопленням.

Фото: Дмитрий Бабец

Є перемога! Микола Господінов та Аліна Семененко  (ТСК «Вікторія») стали одними із призерів «Кубка міського голови» в категорії «Діти».

Фото: Дмитрий Бабец

Перші ноти «Ча-ча-ча». Суддя вищої категорії Андрій Книш із Запоріжжя ретельно оцінює кожен рух спортсменів-бальників. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх