Батьки мають право на відпустку, аби супроводжувати дитину на іспит

24.06.2005, 13:06 Просмотров: 1 441
– Господин Кулясов! Недавно услышала по телевизору, что родителям, дети которых в этом году поступают в вузы, предоставляется дополнительно 12 дней отпуска. Пусть ваши классные журналисты покопаются в Интернете. Думаю, эта информация будет интересна многим папам и мамам. Ведь в этом году в нашем городе больше тысячи 11-классников.

– Господин Кулясов! Недавно услышала по телевизору, что родителям, дети которых в этом году поступают в вузы, предоставляется дополнительно 12 дней отпуска. Пусть ваши классные журналисты покопаются в Интернете. Думаю, эта информация будет интересна многим папам и мамам. Ведь в этом году в нашем городе больше тысячи 11-классников. С ув. KITTEN.
(Із SMS-повідомлень)

Ми покопались в Інтернеті. Але доведеться вас дещо розчарувати. На жаль, мова не йде про надання додаткової відпустки, хоча в Закон України “Про відпустки” дійсно внесені зміни. Як пояснює Олександр Стоян, голова підкомітету Верховної Ради з питань праці, зайнятості та заробітної плати, тепер закон дозволяє батькові або матері брати до 12 календарних днів відпустки, аби супроводжувати дитину, яка їде вступати до навчального закладу в інше місто і якій не виповнилось 18 років. Тобто, якщо ваша відпустка за графіком випадає, наприклад, на листопад або жовтень, то ви можете взяти її у липні, коли треба їхати з дитиною вступати до вузу. Якщо у вас двоє дітей, і обоє вступають цього літа, то відпустка до 12 днів надається на кожну дитину.
Не має значення також, до якого населеного пункту ви їдете, супроводжуючи дитину, головне, щоб це був інший населений пункт. За словами Олександра Стояна, якщо ж ваша дитина не вступила до навчального закладу з першого разу і їй ще не виповнилося 18 років, ви маєте право взяти відпустку ще стільки разів, скільки це буде необхідно, але один раз на рік. Також ви самі можете вирішувати, брати вам цю відпустку за власний рахунок чи використати частину оплачуваної відпустки. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх