Адреси акціонерів – це закрита інформація

14.04.2006, 11:04 Просмотров: 993
„Я акціонер колісного заводу. Нещодавно, я отримав листа з Донецької області, з пропозицією продати акції. Знаю ще кількох людей, які отримали такі ж листи. Пропонують продати акції не лише колісного, але й інших підприємств Кременчука.

(З дзвінків до редакції)

Голова наглядової ради колісного заводу Геннадій Леготкін каже, що в Україні багато організацій, які цікавляться не лише акціями колісного заводу, але й акціями багатьох інших міських підприємств. Щодо домашніх адрес, то на підприємстві запевняють, що адреси акціонерів вони нікому не роздавали.
Із запитаням, звідки фірми з інших регіонів України можуть мати ці відомості, ми звернулись до приватного нотаріуса Світлани Дудкіної: “Отримати легально інформацію про акціонерів та їх адреси – теоритично неможливо. Ця інформація зберігається у незалежній реєстраційній компанії і є закритою. Але практично, її можна отримати через працівників цієї компанії. Ще один шлях – через пошту, бо підприємство розсилає своїм акціонерам листи-запрошення на збори. Свої акції через “підставну” фірму може скуповувати і саме підприємство, але в Кременчуці я такого не зустрічала. Взагалі, якщо підприємство скуповує свої акції, йому немає сенсу це приховувати, бо працівники, що мають акції, швидше продадуть їх своєму підприємству, ніж третій стороні. Але навіть якщо ви продаєте свої акції невідомій компанії, ризик невеликий. Головне, щоб ви не прогадали із вартістю цінних паперів, а отримані гроші не були фальшивими”. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх