Лікування артрозу та проблем хребта сучасним методом PRP стимуляції проводять у Кременчуці

13.09.2019, 14:00 Просмотров: 826

  

Головний лікар Київського Центру захворювань хребта та суглобів Володимиров Роман Романович

PRP-терапія знімає біль, запалення, набряк, покращує кровообіг та живлення суглобу, відновлює зруйнований хрящ, навіть у літніх пацієнтів..


Останні роки ми впровадили новітні світові методи лікування захворювань хребта та суглобів. Лікування власною кров’ю людини! - цей процес абсолютно безпечний, ніякого відторгнення немає, ніяких алергій, ніякої побічної дії. Плазма з власної крові пацієнта, насичена тромбоцитами, спонукає до активних відновлювальних процесів ті тканини тіла, до яких вона потрапляє через прицільну ін'єкцію.


Як все проходить
Уколи даємо з перервою в 14 днів, щоб зруйновані клітини встигали відновлюватись. За чотири роки застосування методу PRP-стимуляції, ми переконалися, що в пацієнтів через кілька сеансів значно збільшується рухливість суглобів, зменшується больовий синдром, активізуються процеси відновлення хрящової тканини.


Це досить ефективний медичний спосіб лікування захворювань не тільки крупних суглобів при остеопорозі та артрозі, але й і захворювань дрібних суглобів хребта. Йдеться і про лікування міжхребцевої грижі і остеохондрозу хребта. У таких випадках вводимо плазму крові не безпосередньо в хребет, а в болючі точки та навколо уражених міжхребцевих суглобів.


Окремо треба зауважити про застосування такого лікування у пацієнтів, які вже були прооперовані з приводу грижі хребта.


Звертайтесь на прийом до досвідченого лікаря, отримайте консультацію та дайте шанс своїй спині та суглобам служити Вам довго без болю!


УВАГА!!!!  26 ВЕРЕСНЯ буде приймати пацієнтів головний лікар Центру Володимиров Роман Романович. Приходьте на консультацію та вирішуйте свої проблеми з хребтом та суглобами.


Записуйтеся завчасно

по тел. (0536) 78-22-24,

          096-953-00-18,

          050-303-81-24

Офіційний сайт Київського Центру захворювань хребта та суглобів лікаря Володимирова www.spinanebolit.com.ua 
ліц.МОЗУкраїни АЕ571070Автор: на правах реклами
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх