Наталія Щербак: відкриття офісу політичної партії у Полтаві – «Основа»!

4.07.2018, 14:47 Переглядів: 2 078

 

У вівторок, 03 липня 2018 року, Андрій Ніколаєнко, Голова партії «Основа» спільно з Наталією Щербак, Головою Полтавського обласного осередку партії «Основа» відкрили офіс політичної сили у Полтаві.

«Моя команда стає більшою, а, відповідно, потребує робочого простору. Відкриття офісу політичної партії «Основа» у м. Полтава - це не тільки новий етап у розвитку партії, а й додатковий інструмент для вирішення важливих питань полтавців та, у цілому, області. Вже на сьогодні, ми сформували команду обласної організації - це професіонали своєї справи, люди, які мають значний досвід роботи у державному секторі та підприємствах. Ми з командою завжди готові до конструктивного діалогу та співпраці», - зазначила Наталія Щербак.


Після урочистого заходу відбувся круглий стіл. Разом з керівництвом політичної сили «Основа» та з місцевими представниками бізнесу були обговорені головні проблеми, які турбують громадян.


«Одне із завдань офісу - акумулювання всі працездатні ідеї, проекти, інтегрувати їх у стратегію розвитку регіону. Ми повинні зібрати потужну команду задля вирішення проблем Полтавщини. Варто звернути увагу на рівень тіньової економіки. Підприємці не в змозі сплатити всі податки, а відповідно і створити додаткові робочі місця, тим самим мінімізувавши рівень безробіття. Всі ми бачимо як падає рівень купівельної спроможності, як українці переходять з більш якісних на дешеві товари. Вирішення проблеми має починатись с першого дня, а рецепт повинен бути написаний саме сьогодні. Ми збираємо команду на місцях, людей, які будуть більше орієнтуватись у проблематиці регіону і вже разом пропонувати шляхи їх вирішення», - розповів Андрій Ніколаєнко, Голова політичної партії «Основа»


 


Також у ході візиту на Полтавщину, Андрій Ніколаєнко разом із полтавською командою партії, відвідали підприємства області. Були підняті найважливіші теми для підприємців – податки.


«У Європі та розвинених країнах, малий бізнес визнано «хребтом економіки», а в Україні – по суті, і до бізнесу не відноситься. Сьогоднішня податкова система заважає українській економіці розвиватися. Для того, щоб бути «чистим» перед законом потрібно: із заробітної сплати ЄСВ - 22%, який сплачує роботодавець; ПДФО - 18%; військовий збір - 1,5%. Окрім цього, щоденно кожен українець сплачує 20% ПДВ, акцизи та імпортні мита. Це непосильні умови для функціонування як бізнесу, так і життя українців. Ми з командою, зменшимо податковий тиск на підприємців, шляхом зниження ПДФО до 10%, ЄСВ до 15%, ПДВ на 6%, а компенсуємо «втрати» від недоотримання податків - податком на виведений капітал. За таких умов, роботодавцю стане вигідно платити офіційні зарплати і, відповідно, буде зменшено сектор тіньової економіки та рівень безробіття», - Анатолій Бистрай, член Політичної Ради партії «Основа».


У найближчий час, політична партія «Основа» має на меті створити міські та районні організації.

Всі охочі можуть завітати до офісу у будній день за адресою: м. Полтава, вул. Миру, 9 або звертайтесь за телефоном: 0662891011.


Прес-служба політичної партії «Основа»

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх