Урядовий проект бюджету 2018 перетворює країну на поліцейську державу з бідним населенням.

20.11.2017, 16:00 Переглядів: 2 539

Урядовий проект бюджету 2018 перетворює країну на поліцейську державу з бідним населенням.

В Україні на сьогоднішній день за межею бідності живуть 60% населення. Про це не так давно повідомив постійний представник програми розвитку ООН в Україні Ніл Уокер.
«Що стосується України, ми говоримо про 1,7 млн внутрішньо переміщених осіб, 2,8 млн людей з інвалідністю та про те, що 60% населення перебувають за межею бідності», - наголосив він.


Майже дві третини українців (60%) не в змозі оплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги. Більшість населення – за межею бідності, пенсіонери животіють на мізерні пенсії.


Влада захопилася псевдо-реформаторством у таких соціально значущих сферах, як медицина, освіта, пенсійне забезпечення. Вона абсолютно не цікавиться, як жити українцям у стані постійних економічних "експериментів", від яких з кожним днем стає тільки гірше.


Влада зовсім забула про свої ключові функції – забезпечувати достаток громадян і усувати поточні недоліки управління.


Тільки за три роки правління нової влади населення значно збідніло, так як доходи скоротилися, а витрати зросли. Третина українців опинилися бідними через девальвацію: при нинішньому рівні доходів більшість населення України живе у злиднях.
Якщо доходи скоротилися, а витрати зросли, це означає, що люди «проїдають» накопичення. А накопичення мають властивість закінчуватися без нових доходів. В Україні більшість працюючих живуть за межею бідності. Рівень їх доходів і споживання менше 17 доларів на день. За рідкісним винятком, практично всі пенсіонери живуть за межею абсолютної бідності, менше 5 доларів споживання в день. Це означає, що вони вмирають від голоду, тільки повільно.


Ніхто не думає також про молоді сім’ї, де є діти. Адже в таких сім'ях крім традиційних витрат на харчування та ЖКГ є ще потреба щорічного оздоровлення дітей та банальна необхідність з року в рік оновлювати гардероб підростаючого покоління, а потім - купувати підручники і витрачатися на школу. Про найменших, новонароджених уряд «подбав», коли скасував виплату допомоги по догляду за дитиною і зрівняв виплати на народження дитини.


Влада економила на новонароджених аби заощаджені кошти пішли  «на соціальний захист найбільш вразливих категорій громадян». Однак інші пільговики ніяких надбавок не побачили.


Разом з тим запропонований урядом проект бюджету на 2018 рік повторює найгірші тенденції бюджетів, які вносилися попереднім складом уряду. У рази збільшується фінансування адміністративних органів - Кабінету Міністрів, Адміністрації президента і Верховної Ради, силових структур - прокуратури, Служби безпеки, поліції. І при цьому заплановано дуже скромне збільшення - на 4% - виплат на соціальні потреби, при тому, що навіть офіційний рівень інфляції уряд закладає на рівні 7%. Тобто, фактично це не збільшення, а зменшення виплат на соціальні потреби.

 

Урядовий проект бюджету 2018 перетворює країну на поліцейську державу з бідним населенням.

 

Фракція Опозиційного блоку НЕ буде підтримувати урядовий варіант Закону про бюджет, адже він перетворює Україну на поліцейську державу з бідним населенням.
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК запропонував власний варіант бюджету на 2018 рік. В якому пропонується зменшити виплати на силовиків, зменшити вдвічі комунальні тарифи і відповідно зберегти кошти на субсидії. А також закласти додаткові доходи в бюджет за рахунок реального рівня інфляції, який за оцінками Світового банку буде на рівні 14%. Однак, пропозиції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не були враховані, тому ми будемо вимагати, щоб бюджет був скоректований для потреб людей, а не чиновників!


Голова Регіональної організації

Політичної партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

в Полтавській області
Депутат Полтавської обласної ради

Олег Сазонов

 

 

 

 

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх