Система кредитування від ПриватБанку дає можливість взяти авто і житло в кредит без зайвих комісій і виплат

29.09.2017, 17:25 Переглядів: 3 563

Менеджери ПраватБанку розповіли, які можливості для людей відкриває програма кредитування від ПриватБанку

Система кредитування від ПриватБанку дає можливість взяти авто і житло в кредит без зайвих комісій і виплат

Сьогодні відбулася прес-конференція топ-менеджерів Полтавської філії ПриватБанку. Минулого разу банкіри розповіли про програму «Теплих кредитів», сьогодні — про нові програми кредитування: «Швидкі кредити», «Оплата частинами», «Авто в кредити» та «Житло в кредит».

Спікерами були: заступник директора Полтавської філії ПриватБанку по роботі з підприємствами Владислав Мельниченко, та заступник директора Сергій Щербак.

 

Програма «Швидких кредитів»

У житті кожної людини трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші, а їх немає. Банкіри виділяють сезони, коли люди витрачають більше коштів ніж завжди. Наприклад, активніше купляють товари перед святами, початком навчального року. Тому ПриватБанк, розуміючи це, відкриває нову програму спрощеного кредитування.

По цій програмі клієнти зможуть без застави взяти позику у банку від 1 до 50 тисяч гривень. Щоб отримати ці кошти, потрібно звернутися у відділення ПриватБанку. Як запевнили банкіри, оформлення триватиме всього 20 хвилин. Кредит не цільовий, і ви його можете витратити куди завгодно.

Так, ви самі вибираєте карту, куди вам банк перераховує кошти: це може бути карта Універсальна, Gold, чи інша. Суму кредиту потрібно виплатити за 10 місяців. Щомісяця ви повинні сплачувати 2,9% від загальної суми взятої позики. Є і можливість достроково погасити кредит без комісії. У разі, якщо за 10 місяців сума не буде виплачена, щомісячна комісія буде збільшена у два рази.

Якщо ви погодитеся на ці умови, то не потрібно надавати банку довідки про доходи і підтверджувати куди саме використаєте отримані кошти.

Відмінність цієї програми від можливості використати кредитку в тому, що за програмою ви отримаєте більшу суму кредиту і меншу відсоткову ставку погашення боргу, яка звичайно складає 4%.

За 2017 рік ПриватБанк за цією програмою видав кредитів для людей у Полтаві на 3 млн грн, а в області на 8,5 млн грн.

Також у банку є схожі програма «Оплата частинами». Вона діє так: вибираєте товар, який вам потрібен у магазині, де є термінал ПриватБанку. Вносите аванс, забираєте товар, а іншу суму доплачуєте частинами. Комісія погашення боргу — 2,9% щомісяця від вартості товару. На кредит не потрібно окремо укладати договір, просто поставьте підпис на чеку. За дострокове погашення кредиту ви не платите жодних комісій.

 

Система кредитування від ПриватБанку дає можливість взяти авто і житло в кредит без зайвих комісій і виплат

 

Програма «Авто в кредит»

Програма працювала і раніше, але з 2017 року можна взяти в кредит не тільки новий автомобіль із салону, але й б/у авто, який ви знайшли в інтернеті.

Максимальна сума кредитування нового автомобіля — 800 тис грн, потриманого — 600 тис грн. Максимальний строк кредиту — 5 років. Відсоткова ставка протягом цього періоду — не буде змінюватися.

Щоби взяти авто в кредит, потрібно заплатити мінімум 15% авансу від повної суми автомобіля. Заплативши 25% одразу, ви отримаєте деякі переваги. Можна не купляти страховку КАСКО, ви автоматично отримаєте її від компанії «Уніка». Також ви можете не показувати банку довідку про доходи.

Ставка погашення боргу складає 21% річних, на б/у авто вона трохи вища, і складає 28% річних. При достроковому погашенні кредиту з вас не будуть знімати додаткову комісію.

Слід зазначити, що кредит по цій програмі дається, якщо людина не старше 60 років. Також не можна придбати б/у автомобіль, який старше 2000 року випуску.

 

Система кредитування від ПриватБанку дає можливість взяти авто і житло в кредит без зайвих комісій і виплат

 

Програма «Житло в кредит»

Іпотечна програма ПриватБанку відкрилася в червні 2017 року. Її особливістю є те, що квартиру можна взяти в кредит: як в новобудовах, так і на вторинному ринку. ПриватБанк співпрацює, як із забудовниками Полтави, так і з рієлторами та агентствами з нерухомості.

Максимальна сума кредитування нової квартири — 2 млн грн, на вторинному ринку — 1 млн грн. Аванс складає 25% від загальної суми житла.

За іпотеку в новобудові потрібно виплачувати банку 17,9% річних, за квартиру з вторинного ринку — 22,9%. Крім цього треба заплатити 0,5% від вартості об’єкту за страхування житла і 0,5% за життя людини. Клієнт має право на дострокове погашення кредиту без додаткових комісій. Строк кредитування 20 років. Відсоткова ставка протягом цього періоду не змінюється.

Якщо ви взяли участь у кредитній програмі, не виплатили борг до кінця, а вирішили змінити місце проживання, прийдеться виплатити всю суму боргу банку.

 

Система кредитування від ПриватБанку дає можливість взяти авто і житло в кредит без зайвих комісій і виплат

 

Слід відмітити, що вам дадуть іпотеку, якщо у термін виплат вам буде не більше 60 років. Також банк кредитує тільки покупку квартири — будинки і землю за програмою ви придбати не зможете.

Менеджери банку говорять, що користуючись іпотекою від ПриватБанку, ви платитимите в середньому по 3,5 тис грн щомісяця. За цю ж суму люди знімають житло у власників квартир, а могли би купити своє особисте.

Загалом система кредитування від ПриватБанку допомагає людям втілити мрію і придбати ті речі, які вони не можуть собі дозволити.

 

Андрій ПЕТРОВ

Автор: На правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх