Фракція РПЛ вимагає перевірки "Полтавафарм"

13.01.2017, 15:11 Просмотров: 854

Відкрито кримінальне провадження за фактами порушень законодавства керівництвом КП "Полтавафарм"

 

Фракція РПЛ вимагає перевірки "Полтавафарм"

Національна поліція за моїм депутатським зверненням відкрила кримінальне провадження за фактами порушень законодавства керівництвом КП "Полтавафарм", яким тимчасово керує депутат Полтавської обласної ради від Партії простих людей (Сергія Капліна) Валерій Прядко, під час здійснення фінансово-господарської діяльності.
Як відомо, минулого року під час 11 сесії Полтавської облради у своєму виступі я оприлюднив факти зловживань з боку керівника КП "Полтавафарм", які призвели до збитків більше ніж на один мільйон гривень. Фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Полтавській облраді вимагала звіту очільника КП "Полтавафарм" Прядка, але наша пропозиція не знайшла підтримки серед більшості облради, а по суті була заблокована з подачі нардепа Руслана Богдана його фракцією ВО "Батьківщина". Тоді, в знак протесту проти покривання корупції в КП "Полтавафарм", наша фракція РПЛ і багато колег з інших фракцій покинули сесію облради.
Прядко захищаючись проводив прес-конференції і навіть намагався звітувати...
Не допомогло. Зараз порушено кримінальне провадження, але я переконаний, що незабаром Прядку буде вручено підозру у скоєнні злочину. Факти річ уперта.

 

Народний депутат України Мосійчук І.В.

Автор: на правах реклами
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх