У дитсадку завалилася шафа

10.05.2010, 13:13 Просмотров: 1 968
5-річний хлопчик потрапив до реанімації.

Прикрий випадок стався минулого тижня у дитсадку №82, що по вулиці Щорса. Шафа, яка висіла на висоті приблизно півметра від підлоги, впала. Директор дитсадка №82 Лариса Гордієнко каже, що няня встигла спиною її притримати, але дітлахів, що сиділи поруч на лавці, вона таки зачепила.

Постраждали двоє дітей: 5-річний хлопчик  отримав тупу травму живота, а 5-річній дівчинці медики поставили діагноз черепно-мозкова травма. Її лікарі відпустили додому, а от хлопця госпіталізували до реанімаційного відділення. Наступного дня його перевели до травматології, а на цьому тижні виписали. Незабаром він знову піде до дитсадка.

Щодо дівчинки, то її мати каже, що на голові була лише невелика подряпина, претензій до працівників дитсадка вона не має.

– Шафа дійсно злетіла з кріплення, – коментує начальник міськуправління освіти Геннадій Москалик. – Але там нічого страшного не сталося: хлопчика не настільки травмувало, наскільки він злякався. Однак дисциплінарно покараємо працівників садка, голову комісії, що перевіряла готовність закладу до роботи. З цього приводу вже проводимо перевірки у інших дитячих дошкільних закладах. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх