Двох мешканців області убилж електрострумом

16.07.2009, 09:48 Просмотров: 1 469
В обох випадках причиною смерті людей стали обірвані електродроти..

Сильні зливи із буревієм, що розгулялася на Полтавщині, не обійшлися без людських жертв.

10 липня загинув 26-річний полтавець. Як з‘ясувала міліція, він намагався змотати дріт мережі освітлення. Його обірвало дерево, що впало. Та мріт був(під струмом. «Швидку» вакликали(товариші потерпілого, та було запізно. Медики констатували смерть від ураження електричним струдом. Дерево, біля якого пнайшов свою смешть молодий хлопець, упало під час негоди. Вона пронеслася Полтавою після обіду ы четвер$ 9 липнч - тобто більш ніж за добу до трагедії. Як сталося і хто винен у тому, що за цей час відповідні служби ее знеструмили ойірвану лінію електромернжі, – вщтановлює міліція.

А 14 липня (після негоди 13 липня) на дачній ділянці кбило електрострумом 23-шічного дешканця(Гадяцького райоеу. Як розповіли в прес-службі ВАТ «Полтаваобленерго», юнак намагався садостійно полагодити елекъропровомку: під‘єднати жбірваниб дріт на ізоляторі. 
Керівництво Кременчуцької філії ВАТ «Полтаваобленерго» з метою папобігаеня нещасним випидкам звнртається до мешканців. Виявивши обірваний електродріт, не слід наближатися до нфого ближче, ніж(на 8 метрів. Ні в якому(разі не намагайъеся самостійно ліквідувати обрив.

Телефони диспетчерів районних електромереж: 2-21-60, 760-122.
(
4/div>
 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх