Одним рядком

15.07.2005, 10:07 Просмотров: 859
* * *
7 липня пішов з дому і не повернувся 24-річний Олександр Р. Про зниклого міліціянти з'ясували, що востаннє його бачили в районі бару "Афіни". А за три дні - 10-го липня - його тіло було знайдено у Дніпрі. На тілі потопельника виявлені гематоми на очах.

* * *
7 липня пішов з дому і не повернувся 24-річний Олександр Р. Про зниклого міліціянти з'ясували, що востаннє його бачили в районі бару 'Афіни'. А за три дні - 10-го липня - його тіло було знайдено у Дніпрі. На тілі потопельника виявлені гематоми на очах. Однак в акті судово-медичної експертизи причиною смерті значиться – утоплення.

* * *
11 липня 68-річний мешканець Молодіжного звів рахунки з життям, повісившись на балконі власної оселі. Міліціянти повідомили, що за кілька днів до самогубства чоловік відвідав лікарню, де йому поставили діагноз 'виразка шлунку'. Медики повідомили, що хвороба смертельна і жити чоловіку лишилося недовго. Імовірно, фатальної розв'язки своєї долі він вирішив не чекати.

* * *
11 липня на телевізійному кабелі повісився ще один мешканець Молодіжного - 25-річний Микола Н. Про самогубцю відомо, що він зловживав спиртним і неодноразово повідомляв оточуючим про свій намір покінчити з життям. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх