12-річний хлопчик отруївся домашнім вином на дні народження подруги.

10.12.2009, 09:55 Просмотров: 827
Стало відомо, що….

...12-річний хлопчик отруївся домашнім вином на дні народження подруги. 6 грудня п‘ятеро однолітків святкували не тільки солодощами, але й дідусевим саморобним вином. Коли один із гостей випив 200 грамів цього напою, то просто «відрубився». Налякані друзі викликали «швидку». Дитину поклали у реанімаційне відділення і «відкачали». Міліція ставить зараз на облік сім‘ї всіх учасників «банкету», батькам доведеться сплатити штраф.

… чоловік вкоротив собі життя через бізнес. Зранку третього грудня 38-річний чоловік викинувся на вулицю з вікна квартири багатоповерхівки в центрі Кременчука. Він залишив довгу передсмертну записку, з якої правоохоронці зрозуміли, що людина вчинила самогубство через проблеми у бізнесі.

... Кременчук знову із паспортами. Автозаводський і Крюківський районні відділи ГІРФО отримали бланки паспортів громадянина України і почали видавати документи кременчужанам. У обласному відділі ГІРФО завіряють, що Полтавщина забезпечена бланками на 200 відсотків, а це 8 тис книжечок. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх