У Кагамлику виявили частини розчленованого звареного тіла

7.07.2005, 17:07 Просмотров: 993
У середу вранці в річці Сухий Кагамлик кременчужанин, що збирав на власному човні пляшки, побачив у воді господарську сумку. Те, що було у ній, змусило чоловіка здригнутися. У сумці лежали частини людського тіла: хребет, останки стегна та ін. Останки відправили на експертизу.

У середу вранці в річці Сухий Кагамлик кременчужанин, що збирав на власному човні пляшки, побачив у воді господарську сумку. Те, що було у ній, змусило чоловіка здригнутися. У сумці лежали частини людського тіла: хребет, останки стегна та ін. Останки відправили на експертизу. Попередньо правоохоронці схиляються до думки, що ця знахідка та знайдені напередодні нового року в Сухому Кагамлику голова та таз є частинами одного тіла. Тоді начальник міської міліції Анатолій Кононенко казав, що виявлені рештки дуже понівечені: було схоже, що їх варили.
Наразі правоохоронці розпочали слідство і просять кременчужан допомогти встановити особу чоловіка. Його прикмети: на вигляд 30-40 років, зріст 170-180 см., кремезної статури, волосся темне, довжиною 3 см. Особливі прикмети: в лобовій частині голови ліворуч на висоті 4 см від брови є прижиттєва гуля діаметром до 1,5 см і висотою до 1 см. Керівництво міської міліції просить всіх, кому що-небудь відомо про особу померлого, телефонувати за номерами 77-34-02, 77-86-01, 2-40-55 чи 02. Анонімність і винагорода гарантується. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх