Міліціонер приховував злочини?!

7.07.2005, 16:07 Просмотров: 1 009
Проти одного з начальників райвідділів міськуправління міліції порушено кримінальну справу.

За даними з обласної прокуратури, днями порушено кримінальну справу проти одного з начальників районних відділів міського управління міліції. Йому інкримінують зловживання службовим становищем, затвердження незаконних постанов про відмову у порушенні кримінальних справ, внаслідок чого він ніби-то приховав від обліку вісім тяжких злочинів, у тому числі розбійні напади та пограбування громадян.
Новий начальник міської міліції Олег Шутяк каже, що в прокуратурі цю справу обіцяють довести до суду, і додає, що він сам вивчить справу, і “в разі виявлення злочину, запропонує йому написати заяву”.
Сам начальник райвідділу каже, що оскаржуватиме рішення прокуратури про порушення проти нього кримінальної справи і впевнений у своїй правоті.
Підтримують опального начальника і його колишні та нинішні колеги, які заявляють, що подібну справу можна порушити проти будь-якого начальника райвідділу. “Майже кожен начальник райвідділу має постанови про відмову у порушенні кримінальної справи, яку згодом відмінив прокурор. Таких справ багато, але чомусь кримінальну справу порушили лише проти одного з начальників', – кажуть вони. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх