Трагедія в Криму

24.06.2005, 13:06 Просмотров: 1 039
Щонайменше 600 кубометрів піску опівдні вівторка обвалилися на голови відпочивальників в районі селища Кача, що під Севастополем. За даними МНС під час обвалу на пляжі перебувало 26 людей, серед яких і двоє кременчужанок..

Через зсув грунту на пляжі під Севастополем загинули відпочивальники. Кременчужанки встигли врятувалися

Останні два дні у Севастополі тривали сильні дощі, уночі – зливи зі шквальним вітром. Це, на думку фахівців, і призвело до перезволоження грунту на крутосхилі узбережжя. За даними МНС, обвал стався близько 12-ї дня, в селищі Кача поблизу Севастополя на місці, де заборонено відпочинок громадян. На пляж зсунулося щонайменше 600 кубометрів глини, накривши групу курортників. Через негоду людей було значно менше, ніж звичайно. Скільки їх опинилося під завалом, встановлювали за свідченнями очевидців. Зараз йдеться про десятьох постраждалих, але ця цифра не остаточна, - повідомив канал «1+1”. На щастя, трагедії вдалося уникнути двом кременчужанкам.
Вікторія Назарова, працівниця магазину “Керама”, та її подруга Анна Криловська, в той час саме перебували біля моря. “Ми загорали. Раптом я почула гуркіт. Подивилася на небо, хмар не було. Мене це здивувало, і якось боковим зором я побачила, як падає гора. Почувся тріск падаючого каміння та глини. Ми з подругою кинулися бігти у море. Те, що були поруч з водою, нас і врятувало. Коли це сталося, піднялася велика хмара пилу, нічого не було видно. Не було видно хто поруч, тільки пил”, - розповідає по телефону в інтерв'ю “Телеграфу” Вікторія.
За її словами, всю ніч на середу рятувальники МНС, фахівці комунальних служб, добровольці, моряки, змінами десь по 100 чоловік кожна, розкопували місце обвалу. “Проводити пошукові роботи заважає шторм. Велика техніка не змогла дістатися до місця завалу. Копали здебільшого, лопатами. По місцевому радіо передали звернення до городян, які мають собак, навчених шукати людей, з проханням допомогти у пошуках. Хотіли розмивати пісок катерами з брандспойдів, але через шторм катер не може вийти в море”, - каже Вікторія Назарова.
На ранок середи, на місці трагедії, де наразі знайдено тіла двох загиблих жінок, працювало майже 400 чоловік – рятувальники, фахівці МНС, міліція, військові, моряки українського та російського флотів. Кілька останніх годин, на жаль, знаходили лише речі. Міністр з надзвичайних ситуацій Давид Жванія, який прилетів до Севастополя, повідомив, - зараз з'ясовують, громадяни яких країн потрапили під завал. Найімовірніше, йдеться про ще з десяток росіян та українців. Однак лікарі кажуть, що на жаль, шансів, що рятувальники знайдуть ще когось живими, мізерні. Основна частина грунту – червона глина, яка не залишає шансів на порятунок. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх