За знущання над дітьми – позбавити батьківських прав

24.06.2005, 12:06 Просмотров: 1 637
Міські правоохоронці направили до прокуратури справу щодо злісного невиконання батьківських обов'язків 31-річною Оксаною В. Міліціонери вимагають позбавити жінку батьківських прав. Так, за свій 31 рік жінка народила семеро дітей. Старша донька, якій 16 років, живе у бабусі.

Міські правоохоронці направили до прокуратури справу щодо злісного невиконання батьківських обов'язків 31-річною Оксаною В. Міліціонери вимагають позбавити жінку батьківських прав. Так, за свій 31 рік жінка народила семеро дітей. Старша донька, якій 16 років, живе у бабусі. А інші діти, найменшій з яких три роки, мешкають з матусею, що полюбляє оковиту і при вихованні частенько застосовує кочергу. Наразі правоохоронці помістили шістьох дітей до притулку для неповнолітніх “Промінь”.
До речі, горе-матір міліціянти знають вже давно. Кілька років тому вони затримали жінку за звинуваченням у вбивстві свого чоловіка, тіло якого начебто вона разом з братом зварила і закопала на городі. Однак тоді у правоохоронців не вистачило потрібних доказів. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх