Невдоволений самогубця

30.08.2007, 17:08 Просмотров: 868
24 серпня до чергової частини міліції зателефонувала жінка і прокричала, що її 28-річний чоловік намагається повіситись.
– Він випхав її з квартири, зачинив металеві двері і сказав, що пішов вішатися, – розповідає прес-офіцер міської міліції Анна Волювач. – Правоохоронці, разом із сусідам, зірвали замок та витягли чоловіка з петлі. Появі міліціянтів він не зрадів.

24 серпня до чергової частини міліції зателефонувала жінка і прокричала, що її 28-річний чоловік намагається повіситись.
– Він випхав її з квартири, зачинив металеві двері і сказав, що пішов вішатися, – розповідає прес-офіцер міської міліції Анна Волювач. – Правоохоронці, разом із сусідам, зірвали замок та витягли чоловіка з петлі. Появі міліціянтів він не зрадів...
На запитання, чому чоловік намагався себе вбити та залишити без батька двох неповнолітніх дітей, щойноврятований від смерті нічого конкретного не відповів – просто набридло жити. Він лише огризався на міліціянтів, мовляв, чого приперлися. Коли правоохоронці залишали сім’ю, то чоловік пообіцяв їм довести задумане до кінця.
– За дверима ми почули, як він почав лаяти жінку, що та викликала міліцію, – каже Анна Волювач. – Того вечора ми ще раз туди виїжджали, бо чоловік розбуянився і почав бити посуд. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх