Подвійне вбивство через мобілку

10.06.2005, 08:06 Просмотров: 1 036
Минулого тижня на Раківці у власній оселі були вбиті батько та син. Їхні тіла знайшли лише через три доби після вбивства, завдяки керівництву одного з підрозділів вагонного заводу, яке стурбувала відсутність чоловіків на роботі. За даними правоохоронців, вбивство відбувалося майже на очах у сусідів, які не звернули на це ніякої уваги. Причина трагедії - підозра у крадіжці мобільного телефону.

Трагедія розігралась 28 травня в одній з квартир багатоповерхівки на вулиці Червоноармійській. За даними правоохоронців, того дня 30-річний Юрій К. разом з друзями відпочивав у кафе. Поруч за столиком сиділа ще одна молодіжна компанія. Згодом Юрій пішов додому, а у сусідній компанії зник мобільний телефон. Хлопці вирішили, що вкрав Юрко, і вирушили до його будинку. Вони безперешкодно потрапили до під”їзду і подзвонили у двері. Що сталося далі, з'ясовує слідство. Наразі лише відомо, що в квартирі сталася бійка. Троє ображених почали бити Юрія та його батька, який захищав сина. Бійку чули сусіди, але вони зайняли стійку позицію: “Моя хата скраю”. Згодом у розмові з правоохоронцями, сусіди стверджували, що батько з сином частенько сварилися. Не рідко такі сварки закінчувалися бійкою. Тож і цього разу сусіди не стали аж надто хвилюватися. Один із них, який проходить по справі в якості свідка, чув, що в квартирі б'ються. Він навіть бачив нападників, відчиняв їм двері до під”їзду вдруге, коли вбивці з невідомих наразі причин вирішили повернутися до оселі і добити своїх жертв.
Мовчали сусіди і наступні три доби. У ці дні двері до оселі, в якій розігралася трагедія, були не зачинені на замок і навіть привідкриті. Тіла виявили лише завдяки стурбованості керівника одного з підрозділів вагонного заводу тим, де ж подівся його працівник (батько працював на вагонзаводі). Керівник направив до оселі робітника представника заводу, який і знайшов трупи. Далі за слідство взялися правоохоронці, які зараз з'ясувують обставини трагедії. Цікаво, що вбивці, аби замести сліди, замазали відбитки пальців олією.
На ранок вівторка міліціянти затримали одного з підозрюваних. Двоє інших перебувають у розшуку. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх