Полтавська мерія платила за автобуси шестикратну ціну

25.05.2005, 12:05 Переглядів: 2 020
Прокуратурою Полтавської області за матеріалами УМВС в області порушено кримінальну справу, під час розслідування якої виявлено порушення законодавства народним депутатом України Анатолієм Кукобою.
Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю МВС. За їхніми даними, в ході розслідування встановлено, що в 1999 році колишній глава облдержадміністрації, а нині депутат Кукоба, "обіймаючи одночасно посади голови Полтавського міськвиконкому та міського голови Полтави, шляхом використання векселів на суму 30 мільйонів гривень, уклав угоду про закупівлю 102 автобусів виробництва Львівського автомобільного заводу".
"Встановлено, що фактично було поставлено 95 автобусів за ціною, яка в шість разів перевищує ринкову вартість, чим було завдано збитків бюджету на суму понад 5 мільйонів гривень", - говориться в повідомлення.

Прокуратурою Полтавської області за матеріалами УМВС в області порушено кримінальну справу, під час розслідування якої виявлено порушення законодавства народним депутатом України Анатолієм Кукобою.

Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю МВС. За їхніми даними, в ході розслідування встановлено, що в 1999 році колишній глава облдержадміністрації, а нині депутат Кукоба, 'обіймаючи одночасно посади голови Полтавського міськвиконкому та міського голови Полтави, шляхом використання векселів на суму 30 мільйонів гривень, уклав угоду про закупівлю 102 автобусів виробництва Львівського автомобільного заводу'.

'Встановлено, що фактично було поставлено 95 автобусів за ціною, яка в шість разів перевищує ринкову вартість, чим було завдано збитків бюджету на суму понад 5 мільйонів гривень', - говориться в повідомлення.

Як відомо, щоб притягти депутата до відповідальності, слід отримати згоду парламенту. 
Автор: bulashev
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх