Щоб зупинити п’яного чоловіка із сокирою міліціянтам довелося прострелити йому ногу

9.01.2007, 19:01 Просмотров: 795
8-го січня близько 18.30 на перехрестя вулиць Бутиріна та Шевченка вибіг хлопчик і закричав до молодого чоловіка: «Дядечку-дядечку, викличте міліцію! Там тато із сокирою бігає!»
Прибувши на місце, наряд патрульно-постової служби побачив, що інформація ані трохи не перебільшена. Вгледівши міліціянтів, «лісоруб» пішов із сокирою прямо на них. Після 3-х попереджувальних пострілів вверх, заспокоїти 45-річного чоловіка вдалося лише простреливши йому гомілку.

8-го січня близько 18.30 на перехрестя вулиць Бутиріна та Шевченка вибіг хлопчик і закричав до молодого чоловіка: «Дядечку-дядечку, викличте міліцію! Там тато із сокирою бігає!» Прибувши на місце, наряд патрульно-постової служби побачив, що інформація ані трохи не перебільшена. Вгледівши міліціянтів, «лісоруб» пішов із сокирою прямо на них. Після 3-х попереджувальних пострілів вверх, заспокоїти 45-річного чоловіка вдалося лише простреливши йому гомілку. Куля пройшла навиліт, тому небезпеки для здоров’я затриманого немає. Зараз він знаходиться у лікарні. Зі слів жінки, її чоловік п’є рідко, але «мітко». Цілий день він десь ходив та пив, а з’явившись вдома, вирішив згадати якісь старі образи. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх