Матір знайшла на Новий рік труп сина

5.01.2007, 16:01 Просмотров: 1 116
1 січня, прийшовши до сина додому прибрати після святкування Нового року, мати знайшла його мертвим у сараї. 35-річний Руслан лежав роздягнений на дровах, на обличчі було видно сліди побиття. Він мешкав в приватному будинку на вул.Лейтенанта Дніпрова разом із 37-річною Наталею вже вісім років.

1 січня, прийшовши до сина додому прибрати після святкування Нового року, мати знайшла його мертвим у сараї. 35-річний Руслан лежав роздягнений на дровах, на обличчі було видно сліди побиття. Він мешкав в приватному будинку на вул.Лейтенанта Дніпрова разом із 37-річною Наталею вже вісім років. Міліціянти встановили, що 28 грудня в гостях у Руслана був знайомий Андрій. Він і розповів, як у ніч на 29 грудня до них прийшла дочка Наталі Світлана й попросила ключі від будинку. Руслан відмовив. Через деякий час дівчина повернулася з двома 30-річними на вигляд, чоловіками, які почали бити господаря та його гостя. Андрій утік, а Руслан залишився...
Наразі ведеться подальша перевірка, затримані підозрювані кажуть, що хоч і били Руслана, але не сильно. Причина смерті встановлюється. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх