Електромонтер кар”єроуправління “Кварц” впав у кар”єр та загинув

5.01.2007, 12:01 Просмотров: 1 756
Вчора, четвертого січня, о 13-37 до Кременчуцькорго военизованого аварійно-рятувального взводу надійшов сигнал виклику: при виконанні виробничого завдання електромонтер кар”єроуправління “Кварц”, що по вулиці Київській, 85 зірвався з верхнього горизонту кар”єра та впав у кар”єр.
Як повідомили інформагенції “Телеграф інфо” в оперативних службах міста, при виїзді рятівніків на місце пригоди з”ясувалося, що електромонтер проводив ремонтні роботи на електроопорі, яка знаходилася на краю кар”єра. Опора зломалася і монтер впав у кар”єр глибиною 30 метрів.
Рятувальники лише констатували його смерть.

Вчора, четвертого січня, о 13-37 до Кременчуцькорго военизованого аварійно-рятувального взводу надійшов сигнал виклику: при виконанні виробничого завдання електромонтер кар”єроуправління “Кварц”, що по вулиці Київській, 85 зірвався з верхнього горизонту кар”єра та впав у кар”єр. Як повідомили інформагенції “Телеграф інфо” в оперативних службах міста, при виїзді рятівніків на місце пригоди з”ясувалося, що електромонтер проводив ремонтні роботи на електроопорі, яка знаходилася на краю кар”єра. Опора зломалася і монтер впав у кар”єр глибиною 30 метрів. Рятувальники лише констатували його смерть. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх