Міліціянти шукають незаконих мігрантів

27.12.2006, 22:12 Переглядів: 1 713
Днями працівниками паспортної служби області спільно з дільничими та паспортистами Октябрського райвідділу був проведений рейд по гуртожиткам Української медичної стоматологічної академії. Як повідомили в ЦЗГ облуправління міліції, участь у перевірці прийняли з десяток працівників міліції, два коменданта та старота гуртожитків.
Рейд було розпочато з самого ранку, тому вдалося охопити майже 90% проживаючих у гуртожитках, які мирно спали і були важкі на підйом. Перевірявся паспортний режим, тобто перевірялося місце прописки, дата прописки, законність перебування на території України, законність проживання в гуртожитках.

Днями працівниками паспортної служби області спільно з дільничими та паспортистами Октябрського райвідділу був проведений рейд по гуртожиткам Української медичної стоматологічної академії. Як повідомили в ЦЗГ облуправління міліції, участь у перевірці прийняли з десяток працівників міліції, два коменданта та старота гуртожитків. Рейд було розпочато з самого ранку, тому вдалося охопити майже 90% проживаючих у гуртожитках, які мирно спали і були важкі на підйом. Перевірявся паспортний режим, тобто перевірялося місце прописки, дата прописки, законність перебування на території України, законність проживання в гуртожитках. Дані гуртожитки являються багатонаціональними, тому на осіб, завітавших на навчання до України з інших країн приділялася найбільша увага зі сторони правозахисників. Зустрічались і виходці з Туркменіі, Росії, Азейбаржані, Киргізії, Арменії, країн Африки. Виявлено багато фактів порушення паспортного режиму, складено 4 адміністративні протоколи. До адміністративної відповідальності притягнуто коменданта гуртожитку за незаконне заселення осіб з порушенням паспортного режиму. Тяжких порушень не виявлено. 
Автор: sokolov
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх