Кременчужани розливали фальсифікат у Донецьку

5.05.2005, 20:05 Просмотров: 1 735
Співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю в Донецькій області ліквідували на 29 квітня підпільний цех з виробництва горілки в Макіївці. За даними прес-служби Донецького обласного управління міліції, незаконним виготовленням і реалізацією горілчаної продукції займалася група, яку очолив 42-річний житель Макіївки, раніше засуджений за подібний злочин. Міліція також затримала чотирьох підозрюваних у виробництві фальсифікату жителів Кременчука. "Середній вік членів групи - 40-50 років", - сказано в повідомленні прес-служби.

Співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю в Донецькій області ліквідували на 29 квітня підпільний цех з виробництва горілки в Макіївці. За даними прес-служби Донецького обласного управління міліції, незаконним виготовленням і реалізацією горілчаної продукції займалася група, яку очолив 42-річний житель Макіївки, раніше засуджений за подібний злочин. Міліція також затримала чотирьох підозрюваних у виробництві фальсифікату жителів Кременчука. 'Середній вік членів групи - 40-50 років', - сказано в повідомленні прес-служби.
У підпільному цеху в день виготовлялося 200-300 пляшок горілки, яка реалізовувалася на ринках.
Міліція вилучила понад 500 пляшок фальсифікату, велику кількість кришок, акцизних марок і етикеток, а також устаткування для фальшування горілки.
Порушено кримінальну справу. Члени групи перебувають під підпискою про невиїзд. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх