Рятуючи сусідку, загинув сам

3.08.2006, 21:08 Просмотров: 962
Чоловік з п”ятого поверху по мотузці поліз рятувати сусідку, що мешкала на поверх нижче. Їй стало зле, і вона не могла відчинити двері лікарям. Мотузка обірвалась, чоловік загинув. А жінці стало легше – і вона сама відчинила двері квартири.
Трагедія сталась у цьому будинку

Минулого четверга, близько десятої години ранку, літній жінці стало зле. Вона викликала “швидку”, але відчинити двері лікарям  через погане самопочуття не могла. І почала кликати на допомогу. На її крик відгукнулись сусіди. Вони спробували вибити двері, але зробити це швидко не вдавалось. Чоловік, що мешкав поверхом вище,  вирішив, що краще спуститись до квартири хворої через вікно і відчинити двері зсередини. “Його намагались утримати, але він виривався і твердив, що допомога жінці потрібна негайно. Інакше може бути запізно. Він сам був колишнім медпрацівником. І дружина у нього померла, бо лікарі не змогли її врятувати”, - розповідає сусідка-очевидиця.
66-тирічний чоловік прив”язав до батареї трьохметрову мотузку і почав спускатись з п”ятого поверху на четвертий. Але мотузка виявилась закороткою, і коли його нога потрапила на карниз, він зірвався вниз. Його одразу ж забрала “швидка”. Як повідомили у черговій частині Автозаводського відділку міліції, чоловіка, що був у комі, доставили у реанімацію третьої міськлікарні із політравмами та переломами ребер. Того ж дня він помер. Лікарі відзначають, що перебував у стані сильного алкогольного оп”яніня. “Ні, він не був п”яним, - каже сусідка загиблого. – Того дня він збирався на дачу, як завжди, взяв із собою літр пива. Може, він і зробив ковток, але п”яним – не був!”
А жінці, якій було зле, стало легше. І вона сама відчинила двері лікарям. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх