Кров на «шашечках» убивці привезли до Кременчука

3.08.2006, 21:08 Просмотров: 758
У Дніпропетровській області скоєно два вбивства таксистів. Перша трагедія сталася з 24 на 25 липня у Верхньодніпровському районі – убили таксиста «Жигулів», а з 28 на 29 липня у П’ятихатському районі – таксиста «Шкоди».Обидві жертви працювали таксистами та були застрелені одними «клієнтами». Підозрюваними у вбивстві є 26-річний Юрій та 16-річний Дмитро.

У Дніпропетровській області скоєно два вбивства таксистів. Перша трагедія сталася з 24 на 25 липня у Верхньодніпровському районі – убили таксиста «Жигулів», а з 28 на 29 липня у П’ятихатському районі – таксиста «Шкоди».Обидві жертви працювали таксистами та були застрелені одними «клієнтами». Підозрюваними у вбивстві є 26-річний Юрій та 16-річний Дмитро. На машині останньої жертви вони попрямували до нашого міста.
У селі Кам’яні Потоки підозрювані врізалися у сарай та залишили на дорозі бампер, за яким міліціянти і здогадалися шукати їх в нашому районі. Покинуту «Шкоду» в районі Дзержинського знайшли місцеві жителі. Пошуки вбивць  тривають. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх