За слідами на піску

20.07.2006, 12:07 Просмотров: 786
У ніч з 15 на 16 липня на міському пляжі марширували «генерали піщаних танцполів». Як повідомив заступник начальника міського управління міліції Володимир Печериця, вечірка пройшла «без особливих ексцесів». Можливо, це пояснюється тим, що третина «тусующихся» були міліціянтами (100 працівників). «Вночі, коли люди стали розходитись, до нас з лікарень почали дзвонити і повідомляти про бійки в місті» – констатував пан Печериця.

У ніч з 15 на 16 липня на міському пляжі марширували «генерали піщаних танцполів». Як повідомив заступник начальника міського управління міліції Володимир Печериця, вечірка пройшла «без особливих ексцесів». Можливо, це пояснюється тим, що третина «тусующихся» були міліціянтами (100 працівників). «Вночі, коли люди стали розходитись, до нас з лікарень почали дзвонити і повідомляти про бійки в місті» – констатував пан Печериця. Молоді явно не сподобалось танцювати «разом» з працівниками міліції, тому вони й перенесли з’ясування стосунків на вулиці міста.
Свідки кажуть, що було декілька випадків, коли хтось падав і танцювали «по-ньому». Але чергова карета „швидкої допомоги”, на щастя, залишилася без роботи. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх