Вибух на Гвардійській: діяв фахівець-підривник

22.04.2005, 17:04 Просмотров: 1 454
Вибухівка була саморобним пристроєм, а не серійною міною. Злочинці поки що не встановлені..
Оперативники уже мають перші результати роботи
Фото: Дмитрий Бабец

Резонансний кременчуцький злочин нині знаходиться на контролі у Генеральній прокуратурі. Нагадаємо, вибух пролунав пізно ввечері в районі зупинки громадського транспорту “Вулиця Гвардійська” третього квітня. Загинув раніше судимий підприємець Костянтин Чиркун, який має відношення до ринку 'Молодіжний'. Пристрій керованої дії зловмисники підклали у клумбу. Вибуховою хвилею “винесло” вікна будинку.
“Людина, яка готувала вибух, знається на вибухотехніці, можна сказати, що діяв фахівець-підривник”, - повідомив прокурор міста Віктор Павлійчук. Експертиза підтвердила попередню інформацію слідства: вибух еквівалентний 600 грамам тротилу. “Судячи з даних, отриманих у ході розслідування, можна сказати, що це не серійний пристрій, який був на озброєнні”, - прокурор міста не підтверджує попередню інформацію про радянську міну МОН-30. Наразі, за його словами, проводиться хімічна експертиза саморобної вибухівки – бомби, начиненої кульками з підшипника.
Особи, які скоїли злочин, не встановлені. Не знайшли й другу бомбу (підозрілий пакунок сусід загиблого бачив у купі сміття). “Інформації про погрози підприємцю немає. Немає ні листів, ні повідомлень з боку рідних”, - розповідає Віктор Павлійчук. В інтересах слідства він не розголошує версії та коло осіб, яких перевіряють. Нагадаємо, безпосередньо після скоєння злочину міліція висунула дві версії: розподіл економічних сфер впливу та кримінальні розборки. Жодна з версій слідства поки що не підтвердилася. Розслідування триває. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх