Потонули двоє чоловіків

2.06.2006, 08:06 Просмотров: 1 275
Минулого тижня потонули двоє кремнечужан. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Пастух. За його словами, перший випадок стався ввечері, 24 травня на Третьому Занасипі – на водоймі потонув 18-річний хлопець. Ще одна молода людина загинула у Дніпрі,  біля кафе “Афіни”.

Минулого тижня потонули двоє кремнечужан. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Пастух. За його словами, перший випадок стався ввечері, 24 травня на Третьому Занасипі – на водоймі потонув 18-річний хлопець. Ще одна молода людина загинула у Дніпрі,  біля кафе “Афіни”. “Це був молодий хлопець, працівник фірми, що виконує у кафе будівельні роботи”, – каже Юрій Пастух.
Зараз обставини смерті людей з’ясовують правоохоронці. Рятувальники кажуть, що єдине обладнане для купання місце – міський пляж. Купатись на Сухому Кагамлику не радять – за висновками санстанції, вода у цій річці не відповідає нормам. Медики нагадують, що для того, аби допомогти постраждалому, потрібно очистити ротову порожнину від мулу, якщо це дитина – потрясти за ноги, зробити людині штучне дихання та непрямий масаж серця. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх