"Регіони України" заявляють, що прокуратура шукає докази причетності ВАТ "Полтавагаз" до виборів президента.

14.04.2005, 16:20 Просмотров: 1 468
Про це повідомили в прес-службі фракції парламенту "Регіони України".
Зокрема, прес-служба розповсюдила наступну заяву: "13 квітня в офісі ВАТ "Полтавагаз", що по вул.. Козака, 2А з'явився старший слідчий прокуратури Київського району міста Полтави.

Про це повідомили в прес-службі фракції парламенту 'Регіони України'.
Зокрема, прес-служба розповсюдила наступну заяву: '13 квітня в офісі ВАТ 'Полтавагаз', що по вул.. Козака, 2А з'явився старший слідчий прокуратури Київського району міста Полтави. Прийшов не сам, а у супроводі свого помічника, двох представників управління по боротьбі з організованою злочинністю та п'ятьох бравих хлопців у формі спецпідрозділу 'Сокіл'. Останні були в масках, бронежилетах і озброєні пістолетами. У всіх присутніх склалося враження, що зараз відбудуться масові арешти.
Втім, ця психічна атака не знітила керівництво 'Полтавагаз'. Його представники спокійно вислухали постанову про обшук у приміщенні офісу, винесену Київським районним судом. У ній зазначено, що прокуратура Київського району порушила кримінальну справу по факту зловживання службовим становищем з боку керівників ВАТ 'Полтавагаз'. Полягає воно в тім, що нібито за кошти підприємства були придбані комп'ютери і виконано ремонт приміщення для обласного відділення Партії регіонів, де, наче б то, розміщувався передвиборний штаб кандидата в Президенти Віктора Януковича. Сума збитків, нанесених таким чином підприємству за даними прокуратури перевищує 30 тисяч гривень, що кваліфікується як особливо великі розміри.
Потім розпочався власне сам обшук. Чи знайшли щось працівники прокуратури і УБОЗу, вони не повідомили, однак зазначили, що на цьому слідчі дії не закінчуються. Вони також відмовилися повідомити на підставі чого порушено вищезгадану кримінальну справу.
Подіям середи передувало відвідування офісу цими ж представниками у вівторок. Працівник УБОЗ без дозволу увірвався в кімнату, яку в цьому приміщенні орендує народний депутат України, член фракції 'Регіони України' Олексій Лелюк. Він, начебто, не помітив відповідної таблички. Представники депутата з цього приводу склали відповідну заяву до керівництва органів внутрішніх справ.
У вівторок обшук не провели, бо не змогли залучити до нього понятих, як цього вимагає законодавство. У середу представники прокуратури прийшли не лише з понятими, а й бійцями 'Сокола'. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх