Місто готується до пташиного грипу

19.01.2006, 20:01 Просмотров: 808
Незабаром у місті з’явиться чотири мобільних групи, що будуть працювати у разі виникнення пташиного грипу в Кременчуці. Рішення про створення цих груп було ухвалене 12 січня, на засіданні двох надзвичайних комісій.

Надзвичайні комісії, які збиралися у Кременчуці минулого тижня розробили заходи з мінімізації розповсюдження епідемії пташиного грипу у місті. Окрім того були визначені місця, в яких у разі виникнення пташиного грипу, ховатимуть хворих птахів: у Крюківському районі – це район Деївської гори, в Автозаводському – нафтопереробне звалище або вул.Флотська. Члени мобільних груп отримають 60 костюмів захистного одягу. Людям зроблять щеплення. Надія Кривошеєва, завідувач епідеміологічного відділу санепідемстанції, каже, що на щеплення виділено 20 тисяч гривень, і медичні працівники вже прищеплені на 65%. Головний ветеренарний лікар міста, Юрій Сливка стверджує, що пташиного грипу в місті немає. Ветслужбою на цей час обстежено 3776 голів птахів.
Зараз ця хвороба поширена більше ніж у 20 країнах світу. Медики радять приймати ехінацею, препарати “Ремантадин” та “Амізол”, бо вони є  імуномодуляторами. Щодо реалізації м’яса птиці на ринках, то комісія прийняла рішення про посилення контролю. Щотижня ринки міста на 2-3 години закриватимуть на дезинфекційну обробку. Окрім ринків, існують приблизно 40-50 відділів, що продають м’ясо. Тут теж може траплятись м’ясо невідомого походження. Юрій Сливка каже, що курятини з Криму у нас немає, але не виключено, що документи на м’ясо птиці можуть підробляти.
Нагадаємо, гаряча лінія ветслужби: 2-24-94. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх