На окремих напрямках угруповання ворога втратили до 50% особового складу

7.03.2022, 19:29 Переглядів: 856

 

Ситуація щодо російського вторгнення

Триває 12 доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Окупанти планують активізувати авіацію для нанесення ракетно-бомбових ударів по великих містах України та промисловій інфраструктурі. Для виконання цієї мети на територію Республіки Білорусь перекидаються авіаційні підрозділи Центрального та Східного воєнних округів, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. 

У населеному пункті Мила Київської області підрозділ з кадирівських найманців здійснює обстріли мирного населення. Угруповання ворога, що діє на окремих напрямках Конотоп та Охтирка, втратили до 50 відсотків особового складу.

Для продовження наступальних дій потребують перегруповування та поповнення запасів.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України здійснює відбиття зосереджених ракетно-авіаційних ударів та повітряних нападів противника, протиповітряне прикриття важливих (критичних) об’єктів України та угруповань військ.
Окупанти планують активізувати авіацію, з метою нанесення ракетно-бомбових ударів по великих містах України та промисловій інфраструктурі. Для виконання цієї мети на територію Республіки Білорусь перекидаються авіаційні підрозділи Центрального та Східного воєнних округів.
У населеному пункті Мила Київської області підрозділ з кадирівських найманців здійснює обстріли мирного населення.
Угруповання ворога, що діє на окремих напрямках Конотоп та Охтирка втратили до 50 відсотків особового складу. Для продовження наступальних дій потребують перегруповування та поповнення запасів.
Підступність окупантів проявляється в тактиці терору щодо мирного населення, обстрілах гуманітарних конвоїв, що організовані українською владою, організацією пропагандистських конвоїв та спробах легалізації окупаційної влади на окремих захоплених територіях.
Морально-психологічний стан противника залишається вкрай низьким та має тенденцію до погіршення. На окремих напрямках окупанти викидають власні документи та намагаються повернутися на територію росії.
Пам'ятайте, ми захищаємо Нашу Українську землю! Україна – щит Європи та всього цивілізованого Світу!

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 2 від 12 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх